Вибираємо електрообладнання для автомобіля

Сучасний автомобіль містить цілу автономну електричну систему, яка відповідає за важливі процеси у його роботі. Без неї машина не рушить з місця, а також не будуть працювати освітлювальні прибори і бортовий комп’ютер, а також багато інших вузлів і датчиків. Вихід з ладу хоч одної деталі цієї системи потребує негайного ремонту або заміни, останнє тягне доволі серйозні фінансові витрати, особливо для власників іномарок. Де купити необхідні запчастини і пристрої недорого, але без сумніві у якості товару?

електрообладнання для автомобіля стартер


У цьому допоможе компанія «Мастер Сервис», яка понад два десятиліття успішно реалізує різноманітне електрообладнання для автомобілів і комплектуючі до нього. В каталозі на сайті фірми https://ua.starter.ms можна знайти генератори і стартери, автокондиціонери і деталі до них, турбіни, а також автономні електричні обігрівачі та підігрівачі дизпалива. Компанія є офіційним представником кількох відомих виробників електричного обладнання, в тому числі «CELTIC TUNING», так що може запропонувати послуги чіп-тюнінгу для власників всіх без винятку моделей і марок авто. Окремий розділ каталогу містить обладнання для ремонту генераторів та стартерів, тому він зацікавить власників СТО і автоелектриків.


У чому переваги співпраці з «Мастер Сервис»? По-перше, всі товари, які продаються, мають сертифікати, тобто це оригінальна якісна продукція провідних виробників. По-друге, асортимент товарів величезний, так що можна без проблем підібрати деталі і компоненти для ремонту і заміни важливих вузлів авто різних марок. По-третє, у компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які допоможуть підібрати необхідні запчастини, при необхідності проконсультують кожного клієнта, запропонують допомогу в оформлені і оплаті замовлення. При цьому ціни на електрообладнання і запчастини до нього помірні, до того ж проводяться акції і є програма лояльності для зареєстрованих покупців. Все це робить фірму надійним постачальником якісних автомобільних товарів, який не підведе.

електрообладнання для автомобіля генератор


Купити потрібні деталі просто, для цього є зручний пошук по параметрам виробу і по марці автомобіля. Якщо запчастина з якихось причин не підійшла, її можна повернути чи обміняти. Для оплати товару є кілька способів, а доставляється він за допомогою транспортних компаній по всій країні. Є самовивіз для мешканців Києва і Харкова, також можна замовити кур’єрську доставку.

 

У стандартну схему електричного обладнання входить:

 

 1. акумуляторна батарея, вона потрібна для пуску мотора, і без неї автомобіль не заведеться;
 2. замок запалювання. Із замка подається напруга на стартер, а сам пуск робиться поворотом ключа в останнє праве положення (за годинниковою стрілкою);
 3. стартер, він є пусковим пристроєм-при повороті ключа запалювання бендикс стартера заходить в зачеплення з маховиком мотора, движок починає крутитися;
 4. генератор - пристрій, що виробляє електронний струм. Від генератора отримують живлення споживачі (ліхтарі і фари, різні прилади, моторчики, Додаткове обладнання), до того ж від нього заряджається акумулятор;
 5. освітлення автомобіля - фронтальні фари, задні габарити, плафони освітлення салону, підкапотного місця, багажника;
 6. система запалювання мотора, яка на сучасних авто складається з блоку управління і різних датчиків;
 7. проводка, що з'єднує між собою елементи електричного обладнання.

 

Також в електросхемі автомобіля знаходяться реле різних типів, датчики, щиток пристроїв, блок комутації з запобіжниками, моторчики обігрівача і склоочисників. У машинах з багатою комплектацією можуть додатково встановлюватися:

 

 • електронні склопідйомники;
 • система клімат-контролю;
 • мультимедіа;
 • передпусковий підігрівач;
 • електропідігрів сидінь.

 

Споживачі струму в автомобілі:

 

 1. система запалювання (у карбюраторних двигунів), що служить для займання робочої консистенції в циліндрах;
 2. система пуску, що забезпечує провертання коленвала і переміщення поршнів при пуску мотора, щоб виконати впорскування в циліндри горючої консистенції і її стиснення для втілення перших робочих ходів;
 3. система освітлення (Фари близького і далекого світла, ліхтарі салону) і сигналізації (габаритні ліхтарі, поворотники та ін.), також контрольно-вимірювальні прилади і додаткова апаратура, наприклад автомагнітола;
 4. система регулювання подачі пального при його уприскуванні;
 5. антиблокувальна системи в гальмівному приводі та ін.

 

 

Система пуску двигуна забезпечує первинне провертання колінчастого вала і роботу двигуна під час його пуску. Найбільш поширений пуск двигуна електричним стартером. В якості стартерів застосовують високооборотні електродвигуни постійного струму з послідовним або змішаним збудженням, конструктивно об'єднані з шестеренним приводом. Для швидкого і конструктивного вивчення пристрою системи пуску двигуна скористайтеся схемою системи пуску.

Освітлення і сигналізація служать для освітлення приладами дороги і позначення габаритів автомобіля, сигналізації виконуваних маневрів.

 

Контрольно-вимірювальні та додаткові прилади-служать для контролю роботи і управління системами автомобіля.

 

 

Система запалювання служить для займання горючої суміші і застосовується на бензинових двигунах. Займання горючої суміші відбувається в міру подачі іскри запалювання в циліндри, від сюди і назва система іскрового запалювання. Іншими словами система запалювання служить для створення струму високої напруги, розподілу його по циліндрах двигуна і займання робочої суміші в камері згоряння в певні моменти. На сучасних автомобілях використовують контактно-транзисторну і безконтактну системи запалювання. Для більш докладного вивчення-пристрій системи запалювання автомобіля.

В системі електрообладнання автомобіля обов'язково є джерело вироблення струму і його споживач. Їх взаємопов'язана робота реалізується за допомогою електричної проводки.

 

До джерел струму можна віднести: акумуляторну батарею (АКБ) і генератор.

 

АКБ служить для живлення споживачів низької ланцюга електричним струмом при непрацюючому двигуні, запуску двигуна, а також роботі двигуна на малих обертах.

 

Генератор призначений для підзарядки акумуляторної батареї (АКБ) і живлення всіх приладів електрикою під час руху автомобіля. Тому генератор є основним джерелом електричного струму.

 

Генератор

 

До елементів управління відносяться щитки запобіжників, блоки реле, електронні блоки управління. Їх основне завдання це забезпечення узгодженої роботи приладів електрообладнання. На сучасних автомобілях використовуються блоки управління.

 

Блок управління служить для:

 

 • контроль споживачів;
 • контроль напруги;
 • регулювання навантаження;
 • управління системою комфорту;

Наверх