Як купити запчастини недорого

Власники автомобілів імпортного виробництва часто мають серйозні проблеми з купівлею запчастин. По-перше, ціни на них доволі високі, по-друге, не завжди і не скрізь можна знайти деталі на авто з великим пробігом. Тому автовласникам приходиться купувати аналоги непевної якості, або взагалі прощатися з улюбленою машиною, яку не можна відремонтувати через брак комплектуючих. Як боротися з цими проблемами?

купити запчастини недорого


Допоможуть автомобільні розбірки, наприклад, компанія "Рівнеагрегат". У нас досі панує доволі недовірливе ставлення до розбірок, тому що там часто траплялися машини крадені або запчастини були надто зношені. Дійсно, такі випадки непоодинокі, якщо звертатися до непевних продавців. Щодо названої вище компанії, то вона давно існує на ринку, має бездоганну репутацію, якою дуже дорожить. Більше про діяльність фірми розповість її сайт, там же можна з легкістю підібрати запчастини б/в для всіх популярних у нас марок і моделей авто.
Які переваги купівлі запчастин з розбірки окрім меншої ціни? Почнемо з того, що деталі знімаються з автомобілів, які приганяють з ЄС, де умови експлуатації транспорту значно кращі. Тому машини менше зношуються, тому що їздять по хороших дорогах і заправляються якісним пальним. Також у більшості цивілізованих країн авто проходять регулярне техобслуговування, там також не прийнято доводити авто до повністю вбитого стану. У результаті знос мінімальний, більшість комплектуючих знаходяться у хорошому стані з великим запасом міцності.
Варто зазначити, що зняті з машин-донорів запчастини завжди оригінальні, тому встановляться без проблем. Якщо ж щось не підійде, то покупець матиме можливість обміняти чи повернути. Компанія завжди йде на зустріч своїм замовникам.

купити запчастини недорого


Як купити запчастини? Є кілька способів. Можна знайти деталь за допомогою пошуку на сайті, скориставшись фільтрами, товарні позиції добре описані і супроводжуються реальним фото. Можна зателефонувати чи попросити зворотній дзвінок, тоді комплектуючі підбере працівник компанії "Рівнеагрегат". Якщо чогось на сайті немає, а є потреба у придбанні, то робиться попереднє замовлення і дуже швидко деталь знайдуть і запропонують клієнту. Всі товари проходять ретельне перевірку перед відправкою, тому сумніватися в їх якості не треба. Оплатити покупку можна різними способами, доставка здійснюється транспортними компаніями, є самовивіз.

Наверх